Future of Work Zirvesi

Dijital dönüşümün, Sanayi 4.0 devriminin tam ortasındayken, çalışma biçimlerinin, işgücünün doğasının ve istihdam kavramlarını tekrar tam anlamıyla gözden geçirmenin zamanı geldi.

Bu yeni oluşan dönemde, gelişen, çağa ayak uyduran, inovasyon yapabilen bir iş gücü oluşturmak ne demek?
İş dünyası ve liderleri için teknolojik gelişmeler, değişen demografiler, iş gücünün yeni beklentileri, lineer öğrenmenin kaybolduğu günümüzde bize çok farklı bir oyun alanı yaratıyor. İşverenler olarak bu alanda bir sonraki hareketimiz oyunun gidişatını belirleyecek.
Future of Work Zirvesi, bunun tam merkezindeki önde gelen iş dünyası profesyonelleri tarafından, hem Türkiye hem de dünyadaki son gelişmeler ışığında hazırlanmış, İş’in Geleceği Bilgi Paylaşım Ağı tarafından kürasyonu yapılan iş dünyasında sonuç almaya ve olumlu sosyal değişime odaklanmış bir zirvedir.
Her yıl yapılan zirvemiz statükoya meydan okuyor ve iş liderlerine anlamlı adımlar atmaları için ilham veriyor.
Future of Work Zirvesi, sizden güvenli görünen balondan çıkmanızı isteyerek Türkiye ve dünyadaki en iyi akıl hocası, fütürist, ve konuşmacıları, bugün ne yapmak gerektiğini örneklerle anlatarak, oradan aksiyonlarla ayrılmanızı sağlayacak şekilde özenli bir kürasyon ile bir araya getiriyor.
Future of Work Zirvesi’nde otomasyon, yeni dönem işgücü, yeni yetkinlikler, çevik ekipler, anlam odaklı organizasyon ve yeni liderler, İK analitiği, geleceğin çalışma alanlarını tasarlamak gibi konuları çözüme yönelik yeni bir bakış açısıyla tekrar göreceksiniz.

Gelin dijital dünyanın felsefesini, iş yapış şekillerini birlikte konuşalım. Bütün dünyayı hızla etkisine alan Future of Work hareketine siz de katılın!

Future of Work Zirvesi’nde ele alınacak konular:
  1. Yapay zeka, otomasyon ve iş gücü
  2. Geleceğin becerileri ve şirketleri, çalışan deneyimi, yetenek platformları ve çevik öğrenme
  3. İnovasyon ve servis tasarımı
  4. Amacı olan bilinçli organizasyonlar

Detaylı program için etkinlik sayfamızı takip edin.

www.isingelecegi.com

ALP SEZGİNSOY

CEO & Kurucu / Expertera

BİYOGRAFİ

Türkiye’nin ilk ve tek on-demand uzmanlık platformu Expertera’nın kurucusu. Kariyerine seyyah olarak başladı, uluslararası borsalarda trader olarak devam etti. Fransa’da master’ını tamamladıktan sonra yıllarca yurtdışında kaldı. Hindistan, Romanya, Şili gibi ülkelerde Deutsche Bank, UBS gibi önde gelen yatırım banka ve kurumları ile danışman olarak çalıştı, global yatırım araştırma merkezlerini kurdu. Kaynakların paylaşılarak kullanıldığı on-demand ekonomi ile ilk kez 2011 yılında Deutsche Bank adına AirBnb’yi araştırırken tanıştı. App ve on-demand devriminin bilgi, uzmanlık ve çalışma biçimleri üzerinde yapacağı etkiyi öngörerek 2012 yılında Türkiye’ye döndü, Beşiktaş’taki evinin odasında Expertera’yı kurdu. Dünyanın en önde gelen firmalarından startuplara kadar geniş bir yelpazede firmaların kendi ihtiyacı kadar günlük/ saatlik biçimde esnek olarak uzmanlığa ulaşmasını sağlayan Expertera, 2017 itibariyle 15.000 uzmana ulaştı. TOBB ve Endeavor tarafından Türkiye’nin Yeni Nesil 100 Firması arasında gösterilen girişim, Garanti Partners ve İtüGate programına seçildi, Türkiye’nin en büyük yapay zeka üreticisi Etiya’yı teknoloji yatırımcısı olarak aldı.

Alp Sezginsoy 2017’de TedxReset konusmasında İş 3.0, yeni organizasyonlar ve yeni çalışma şekilleri üzerine yaptığı konuşmanın gördüğü ilgi sonrası, 2018’de ‘İşin Geleceği Platformu’nu kurdu, ülkede dijital devrimin ve Sanayi 4.0’ın yeni çalışma şekilleri, ve insan odaklı felsefesini anlatan ‘Future of Work’ devriminin öncüsü ve sözcüsü oldu. Türkiye ve Dünyadan önde gelen kurum, girişim, fikir liderleri, üniversitelerinin desteği ve uluslararası katılımcılarla Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın en büyük ‘Future of Work’ etkinliğini gerçekleştirdi. Şu an Dünyada ve Türkiye’de bu alanda konuşmalar veriyor.

Farklı girişimleri de bulunan, ‘Bilinçli Girişimcilik’e inanan Alp Sezginsoy, Kolektif Kozmos’un da kurucusu ve kendi geleceğini, birleştirici teknolojiler, doğa ve doğal sağlık ve spiritüel alanlarda çalışarak geçirmeyi hedefliyor. ‘Gelecek için Uzmanlık’ Projesi ile Expertera platformu uzmanları ve TEMA vakfını biraraya getirerek birlikte binlerce ağaç dikilmesine önayak oldu. Oyunsuz bir dünya düşünemiyor, poker ve briç sampiyonlukları var, sörf yapıyor, müzik grubuyla davul çalıyor.

BURCU CİVELEK YÜCE

Strateji ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı/ Akbank

BİYOGRAFİ

İş yaşamına uluslararası yönetim danışmanlığı şirketi A.T.Kearney’de başladı. Bankacılık, üretim, akaryakıt dağıtım, telekomünikasyon sektörlerinde strateji, reorganizasyon, değişim yönetimi projelerinde, İstanbul ve Paris ofislerinde çalıştı.

Kariyerine Siemens Business Services’ta Stratejik Planlama Uzmanı olarak devam etti, kurumun stratejisinin oluşturulmasında ve Türkiye’deki ilk e-imza şirketinin kurulması, ortak ATM kullanımı gibi iş geliştirme faaliyetlerinde çalıştı. Akabinde İş Geliştirme ve Satış Bölümü’ne geçerek bu faaliyetlerin ticarileştirilmesi, BT hizmetleri dış kaynak kullanımı projelerinin geliştirilmesi ve bu projelerin satışında rol aldı. Kurumun genel merkezi olan Münih’te global bir projenin ticari modelini kurguladı.

2006’da Akbank’ta Strateji Bölümü’nde göreve başladı. 3 yılda önce Müdür, sonra Strateji Bölüm Başkanı oldu. Akbank’ın kurumsal stratejisinin oluşturulmasında, transformasyon projelerinin yönetilmesinde, yurtiçi yurtdışı büyüme fırsatlarının değerlendirilmesinde ekibine liderlik etti, bankacılığın hemen her alanında projeler yaptı. 2014’te bankanın strateji ve insan kaynakları fonksiyonları Yüce’nin Genel Müdür Yardımcılığı altında birleştirildi. ~14 bin kişinin çalıştığı kurumda Yüce, en genç Genel Müdür Yardımcısı olarak “Yeni Nesil Akbank” adlı kapsamlı transformasyon programını, organizasyonel ve kültürel dönüşümü yönetmekte, bankayı geleceğe hazırlamaktadır.

Fortune Türkiye tarafından iki yıldır “Türkiye’nin En Etkili 50 CHRO”sundan biri seçilen Yüce, e-para şirketi AkÖde’nin ve Akbank AG’nin Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Burcu Civelek Yüce 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden ve 2005’te Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA Programı’ndan birincilikle mezun oldu. Harvard Business School’da strateji ve değişim yönetimi eğitimlerine, Koç Üniversitesi’nde oyun teorisi derslerine katıldı. IIF Future Leaders grubunun ilk üyelerinden, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği menti’lerinden ve 30 Percent Club Yönlendirme Komitesi Üyelerindendir.

PAUL ESTES

GIG Ekonomi Yöneticisi & Kıdemli Direktör / Microsoft 365

BİYOGRAFİ

Birkaç yıl önce, Microsoft’ta stresli bir işin ve gen bir ailenin CoS’su idi.Aynı zamanda eşi de tam zamanlı çalışıyordu. Bir arkadaşı ona bir sanal asistanı işe almasını önerdi. Bu karar onun çalışma, yaşama ve düşünce biçimini yeniden keşfederek hayatını değiştirdi. Bugün Paul, Gig ekonominin durdurulamaz bir savunucusu haline geldi.O amansızca meraklı,fazlasıyla enerjik ve başkalarına, ‘işin geleceği’ konusundaki derin potansiyelini benimsemek için ilham verme konusunda çok tutkulu. Paul küresel bir yetenek havuzuna erişerek,herkesin neyin mümkün olduğunu yeniden hayal edebileceğine, zamanımızı geri kazanabileceğine, büyüyüp daha iyi bir gelecek için beceriler kazanabileceğine inanıyor.Bugün Paul, Microsoft’ta kurumsal şirketlerdeki serbest çalışanların erken benimseme konusuna odaklanan disiplinlerarası bir ekibin liderliğini yapıyor ve şu anda bu konuda bir kitap yazıyor. Ayrıca görüşlerini konferanslarda konuşmacı ve panelist olarak paylaşıyor. Fortune 500 Microsoft, Amazon ve Dell gibi şirketlerdeki 15 yıllık iş geliştirme deneyimiyle Paul’ün vizyonu, çok sayıda büyük teknoloji anlaşması ve dönüştürücü ortaklığın yönlendirilmesine yardımcı oldu. İş dışında ise şu anda talep üzerine yaşam tarzı kullanıyor ve hayatının çoğunda dış kaynaklardan yararlanıyor, bu da karısı ve iki kızıyla birlikte daha kaliteli zaman geçirmesine olanak tanıyor.

TANSU YEĞEN

Avrupa Başkan Yardımcısı / UiPath

BİYOGRAFİ

İstanbul doğumlu Tansu Yeğen, lise eğitimini Alman Lisesi’nde aldı. Alman Lisesi’nin kendisine kattığı “eğitimin ve gelişmenin yaşam boyu devam etmesinin gerekliliği” düşüncesiyle hayatı ve kariyerinin gidişatına yön veren Tansu Yeğen; lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Daha sonra ise Marmara Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yaptı. Profesyonel çalışma hayatına 1991 yılında Digital Equipment’ta başladı. Sonrasında kariyerine 1994 yılında Hewlett Packard (HP) Türkiye’de Satış ve Pazarlama Müdürü olarak devam etti. Yeğen, HP Türkiye’nin; PC, dizüstü bilgisayar ve sunucu bilgisayarları pazarında, birinci sırada konumlanmasında rol oynadı. 1998 yılında Microsoft Türkiye bünyesine Pazarlama Müdürü olarak katılan Tansu Yeğen, bu şirketteki görevine 1999 yılı itibariyle Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti. Yedi yıl çalıştığı Microsoft Türkiye’de, ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği KOBİ’lere yönelik “2000 Projesi” Microsoft’un dünya çapındaki 245 projesi arasından “en iyi uygulama” seçildi. Genç Yönetici İşadamları Derneği (GYİAD) tarafından 1998 yılında yapılan araştırmada “Türkiye’nin 50 başarılı işadamı” arasında gösterilen Tansu Yeğen, Capital dergisinin 2001 ve 2002 yıllarında gerçekleştirdiği iki araştırmada ise “Türkiye’nin en iyi 25 pazarlama yöneticisi” arasında yer aldı. Daha sonra sırasıyla Apple, Turkcell Ukrayna, Turkcell Avrupa ve IBM’de üst düzey yöneticilik yapan Yeğen, 2013 yılında Samsung Türkiye’ye Başkan Yardımcısı olarak atandı. Kariyeri birçok ödülle dolu olan Tansu Yeğen, 2008 yılında Stevie Awards tarafından da Avrupa’da yılın CEO’su seçildi.

 

CALUM CHACE

Çok Satan Yazar & Konuşmacı

BİYOGRAFİ

Calum Chace, Yapay Zeka konusunda kitapları çok satan bir yazar ve çalışmalarıyla ilgi gören konuşmacılardan biridir. Calum, Yapay Zeka’nın hem bizim üzerimizdeki hem de toplumlar ile ekonomiler üzerindeki orta ve uzun vadeli etkileri konusuna odaklanmaktadır.

Calum’un Yapay Zeka’ya ilişkin, kurgusal olmayan kitapları şunlardır: Geniş çaplı teknolojik işsizlik olasılığını ele alan The Economic Singularity, Güçlü Yapay Zeka ve Süper Zeka hakkında bilgiler sunduğu Surviving AI. Calum, sonraki yıllarda bu iki kitabı Artificial Intelligence and the Two Singularities adlı kitap kapsamında birleştirmiş ve güncellemiştir. Ayrıca Calum’un, ilk Süper Zeka hakkında yazdığı Pandora’s Brain adlı bir tekno-gerilim romanı da vardır. Calum, www.pandoras-brain.com bloğunda kitabına ilişkin bir internet günlüğü yönetmektedir.

Tam zamanlı bir yazar olmadan önce Calum; Pazarlamacı, Strateji Danışmanı ve Genel Müdür olarak çalıştığı gazetecilik ve iş dünyasında 30 yıllık bir kariyere sahiptir.

Uzun zaman önce Calum, Oxford Üniversitesi’nde felsefe eğitimi görmüş ve bu dönemde, çocukluğundan itibaren okumakta olduğu bilim kurgunun aslında felsefenin bir parçası olduğunu anlamıştır.

GİZEM ÖZBAYRAÇ

Çevik Dönüşüm Direktörü / Allianz

BİYOGRAFİ

Lisans derecesini ODTÜ İktisat, Yüksek Lisansını ise Para, Banka, Finans alanında İngiltere’de University of Birmingham Üniversitesinden alan Gizem, kariyerine danışman olarak başladı. Thomson Reuters ve IBM şirketlerinde 10 yılı aşkın sürede, ülke içinde ve uluslararası projelerde, büyük çaplı şirketlerin iş, süreç ve çalışma modeli geliştirme yolculuğuna destek oldu. 2014-2016 seneleri arasında HSBC Bankasında iş dönüşümü ve portföy yönetiminden sorumlu Kıdemli Müdür olarak görev yaptı. 2016 senesinden beri görev aldığı Allianz Türkiye’de, mevcut görevinde çevik dönüşüm, performans ve organizasyonel etkinlik yönetiminden sorumludur.

JAMES DENING

Avrupa Genel Müdür Yardımcısı / Automation Anywhere

BİYOGRAFİ

James Dening, bölgenin genel sorumluluğu altında Her Yerde Otomasyon için Avrupa Başkan Yardımcısıdır. James aslen satışa geçmeden önce bir yazılım mühendisi olarak eğitim gördü ve çalıştı. Son zamanlarda James, XLN Telecom’da liderlik ekibinin bir üyesi ve Red Gate’deki tüm ticari faaliyetlere liderlik eden bir yönetim kurulu üyesiydi. Bundan önce birçok perakende satış ve telekomünikasyon şirketi kurdu – bu şirketlerden ikisi yeni yönetim altında çalışmaya devam ediyor. Bundan önce James, Amazon Satış Satış Direktörü olarak görev yapmadan önce, B2B satış faaliyetlerinde lider olan yazılım ve telekomünikasyon sektörlerinde çeşitli satış ve liderlik rolleri üstlendi.

EUAN DAVİS

Genel Müdür Yardımcısı / Cognizant

BİYOGRAFİ

Euan, işletme ve BT hizmetleri alanında uzun süredir devam eden bir uzmandır. Saygın bir konuşmacı ve düşünür olan Euan, araştırma ve danışmanlık becerilerini teşvik eden düşüncesiyle birçok Fortune 500 firmasını iş, teknoloji ve kaynak bulma konusundaki dinamiklere yönlendirmiştir. Euan Cognizant’ın İşin Geleceği Merkezi’ne katıldı. Çalışmanın Geleceği Merkezi tüzüğü, yeni teknolojilerin, yeni iş uygulamalarının ve yeni çalışanların ortaya çıkmasına yanıt olarak işlerin nasıl değiştiğini inceler.

Euan, Merkezin Avrupa’daki çalışma trendleri ve dinamikleri için orijinal araştırma ve analiz sunmasını sağlar ve iş hayatının pek çok yönünü değiştirirken, teknolojinin iş dünyasının geleceğini nasıl göreceği konusunda çok çeşitli iş ve teknoloji düşünürleri ve akademisyenlerle işbirliği yapar.

JON YOUNGER

Kurucu & Bağımsız Danışman/ Agile Talent Collaborative

BİYOGRAFİ

RBL’de ortak olurken, firmanın stratejik İK uygulamasını kurdu ve RBL Enstitüsünün direktörlüğünü yaptı. Ancak Jon’un bu günlerde tutkusu, işgücünün geleceğini kronikleştirmede düşünce liderliğidir. Son kitabı Agile Talent (Harvard, 2016) ve HBR, Talent Quarterly ve diğer yerlerdeki makaleleri, kuruluşların karma bir işgücünün stratejik ve rekabetçi faydalarını nasıl kazanabileceğini açıklar. Jon, bu çalışmayı desteklemek için Çevik Yetenek İşbirliği’ni kurdu. Ayrıca birçok İK teknolojisi girişiminde melek yatırımcısı.

Jon düşünce liderliğine eşsiz bir deneyim birleşimi getiriyor. RBL Grubuna katılmadan önce, SVP ve ABD merkezli en büyük finansal hizmetler organizasyonlarından birinin Baş Öğrenme ve Yetenek Görevlisi olarak çalıştı. Daha önce bir butik strateji uygulama ve liderlik geliştirme firması olan Novations Group’un Yönetici Ortağıydı ve firmanın Provant (NASDAQ) tarafından devralınmasına öncülük etti. Ayrıca Paris ve NYC merkezli bir erken küresel İnternet şirketi olan EVP ve NetValue COO’du.

Jon Younger, Çevik Yeteneğe ek olarak, birkaç kitabın ortak yazarıdır. Dave Ulrich ve diğerleri ile birlikte İK Dönüşüm, Dışarıdan İK ve Küresel İK Uygunluklarını Yönetmede ortak yazarlık yaptı.

Jon doktora derecesine sahip. Toronto Üniversitesi’nden sosyal psikolojide. Halen, Ross İşletme Fakültesi, Michigan Üniversitesi ve Hint İşletme Fakültesi’nde Yönetici Eğitim fakültelerinde ders vermekte.

ŞEBNEM ÖZDEMİR

Akademisyen, Yapay Zeka Araştırmacısı, Danışman / Ereteam

BİYOGRAFİ

Şebnem Özdemir Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünden lisans derecesini  almıştır. Biri Matematik Eğitimi diğeri Enformatik alanında olmak üzere İstanbul Üniversitesi’nde iki yüksek lisans eğitimi tamamlamıştır. Doktora derecesini İstanbul Üniversitesi Enformatik Anabilim Dalı’ndan almıştır. Doktora sonrası araştırmaları için Worcester Politeknik Enstitüsü (WPI) Elektronik ve Bilişim Mühendisliği Bölümünde araştırmacı olarak bulunmuştur. Özdemir, halihazırda Doktor Öğretim Üyesi olarak Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde görev yapmaktadır. 2016 yılında geliştirdiği makine öğrenmesi modeli ile Koç Üniversitesi UNESCO Kürsüsü tarafından verilen “İnsan Gelişimi Araştırmaları Ödülüne” layık görülmüştür. Dr. Özdemir  veri bilimi odaklı ve yapay zeka tabanlı pek çok ulusal ve uluslararası projede yürütücü, danışman, araştırmacı olarak görev yapmıştır. Özellikle 2018 yılının başlarından itibaren, ekibi ile birlikte çeşitli sektörlerde “Deep Project” serisi olarak adlandırdıkları derin öğrenme tabanlı uygulama projeleri gerçekleştirmektedir. Bunlar arasından yapay zekanın sanat üretmesi çalışmalarında Türk-Osmanlı sanat türlerine odaklanan Deep Classical Art Projesi yurtiçi ve yurtdışında ilgi ile karşılanmıştır. Dr. Özdemir’in veri bilimi ve makine öğrenmesi odaklı ulusal ve uluslararası platformlarda yayınlanmış pek çok kitap bölümü, makale çalışması ve patentleri bulunmaktadır. Ana araştırma alanları yapay zeka, veri bilimi, yönetim bilişim sistemleri, karar verme ve matematiksel modellemedir.

Joan Bigham

 

Üye & Eski Yönetici, Blockchain Research Institute

BİYOGRAFİ

Joan Bigham, nGenera Corporation’ın nGenera Insight Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Bayan Bigham, nGenera Insight araştırma programlarının ve Yerinde işbirliği hizmetlerinin başarısından sorumludur. NGenera’da Bayan Bigham, İşbirlikçi Kurumsal Yönetim satış organizasyonunu yönetti ve Pazarlama ve Satış 2.0 Program Direktörü olarak görev yaptı – Şimdi Pazarlama Görüşü olarak adlandırılan Yeni Müşteri Deneyimini Etkinleştirme. New Paradigm’da İş Geliştirme ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Bayan Bigham, önemli araştırma projelerini Bilgi Teknolojisi ve Rekabet Avantajı ve Net Nesil Stratejik Araştırma Projeleri’ne başlattı. On yıldan uzun bir süredir Xerox yöneticisi olarak, Xerox Computer Services, gelişmiş ağlar ve veri merkezi baskısı için pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulundu. Deneyimli bir danışman ve eğitimci olan Bayan Bigham, Yeni Paradigma stratejik görüşlerinin müşteri şirketlere devredilmesine ve uygulanmasına odaklanmaktadır. Bayan Bigham, Vassar Koleji’nden mezun oldu, Boston Üniversitesi’nden MBA derecesi aldı ve yakın zamanda Columbia Üniversitesi’nde Kurumsal Öğrenme ve Liderlik üzerine Doktora derecesini aldı.

Ongun Tan

Kurucu & Girişimci, Makers Turkiye

BİYOGRAFİ

Teknoloji ve pazarlama konusunda 20 yıla yakın deneyimi ile Ongun Tan hem global kurumsal firmalarda hem de son 5 senedir girişimci olarak, şimdiye kadar ülke çapında etki yaratan birçok projede yer almış ve ve birçoğunu da yönetmiştir.

Girişimci, danışman ve profesyonel konuşmacı olarak kurumlara, Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon inisiyatifi Makers Türkiye ile farklı inovasyon servisleri, etki yaratan eğitim ve etkinlik kurguları sağlamıştır.

2014 yılında American Turkish Society, Young Society Leaders arasına seçilen Ongun Tan, Amerika Büyükelçiliği’nin resmi teknoloji mentoru olarak da görev yapmıştır. 2 farklı TEDx konuşması, onlarca zirve ve etkinlikte yaptığı konuşma ve workshoplarla inovasyon ve girişimcilik kültürünün gerçek çıktıya dönüşmesi adına kurumlara yüksek etki ve memnuniyet sağlayan servisler sunmaktadır.

Cem Dilmegani

Kurucu AIMultilble

BİYOGRAFİ

Cem, yapay zeka, teknoloji ve telekomünikasyon sektöründeki projeler üzerinde çalışmaktadır. Ana odak noktaları, AI stratejisi ve uygulaması ile TMT sektörlerinde kurumsal birleşme ve satın alma stratejileri ve yatırımcı titizliğidir. Uluslararası konferanslarda yapay zeka konusunda düzenli konuşmacı ve panelist.
Kariyer
Cem, 2018’de Solon Yönetimi ekibine katıldı. Solon’dan önce, Cem yapay zeka pazarını kurdu: uygulamalıAI ve McKinsey & Company’de çok sayıda projeye öncülük etti. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve Columbia İşletme Okulu’ndan mezun oldu.

Özcan Olguner

 

Müşteri Hizmetleri Yöneticisi, Expertera

BİYOGRAFİ